Filmové novinky v marci

204 0

Mesiac marec bude plný nadupaných, filmových noviniek. Musíme povedať, že sa je na čo tešiť.

Creed III  – 2. marec

Začiatok marca príde spolu s Michaelom B. Jordanom v hlavnej úlohe vo filme Creed 3. Tento film by mal zároveň priniesť dôstojný záver celej trilógií.

Scream 6 (Vreskot 6) – 9. marec

Po minulom roku, kedy vyšiel Scream 5 sa táto nestarnúca povedzme, že klasika opäť vracia do kinosál. Film sa tentokrát odohrá v New Yourku a tešiť sa môžeme aj na Jennu Ortegu v hlavnej úlohe.

Shazam! Fury of the Gods (Shazam! Hnev bohov) – 16. marec

V polovici marca sa do kín vráti Warner DC s pokračovaním filmu Shazam!. Billy sa s jeho alteregom Shazamom bude musieť postaviť voči sestrám Kalypso, dcéram titána Atlasa.

John Wick: Chapter 4 (John Wick: Kapitola 4) – 23. marec

Pôvodný dátum uvedenia do kín mal byť už v roku 2022, no ako jeden z mnohých filmov sa jeho finalizácia a premiéra posúvala. John Wick bude musieť opäť bojovať s novým protivníkom. Počas boja sa aj zo starých priateľov stanú nepriatelia. Cieľom je nájsť spôsob ako poraziť High Table.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves  (Dungeons & Dragons: Čest zlodějů) – 30. marec

Ďalší pokus o sfilmovanie knižnej predlohy Dungeons & Dragons. Tento film sa oplatí pozrieť už len kvôli hereckému obsadeniu Chris Pine, Michelle Rodriguez, Justice Smith, Regé-Jean Page, Sophia Lillis, Hugh Grant…

Pridaj komentár