Harry Potter a Prekliate dieťa (Cursed child) s tromi hlavnými postavami

323 0

Je to už neuveriteľných 12 rokov, čo mal premiéru posledný film Harry Potter a Dary smrti. Harry, Hermiona a Ronald spolu s Rokfortom prirástol k srdcu divákom z celého sveta a s filmami sa či už na televíznych alebo PC obrazovkách vídavame dodnes. Tieto filmy sprevádzali mnohých počas dospievania a nie jeden z nás túžil dostať pozvánku do školy čarodejníckej.

Warner Bros. sa pokúsil túto ságu opäť otvoriť v roku 2016 s filmom Fantastické zvery a ich výskyt. Táto zatiaľ trilógia však nedosiahla ani zďaleka také úspechy a ošiaľ, ako pôvodné filmy a zdá sa, že séria bude čoskoro ukončená.

V novembri minulého roka CEO Warner Bross Davis Zaslav poukázal na to, že štúdio sa nebráni v najbližších rokoch myšlienke reštartovať pôvodnú filmovú franšízu. Podľa dostupných informácií Warner Bros. vlastní práva na (zatiaľ divadelnú hru) Cursed Child (Prekliate dieťa) a podľa zdroju The Sun sa skúmajú možnosti sfilmovania scenáru a to dokonca do viac ako jedného filmu.

Najväčším snom by bolo vrátenie do filmu hlavnú postavu Daniela Radcliffa ako Harryho. Uvažuje sa i o možnosti vrátenia ďalších hlavných postáv Emmy Watson a Ruperta Grinta alias Hermiona a Ron, no zatiaľ je všetko, najmä pre nás, vo veľmi teoretickej rovine. Plusom je, že postavy by boli najbližšie roky v ideálnom veku na stvárnenie postav.

No ako sa Daniel sám vyjadril, vrátenie sa do roly Harryho preňho nie je momentálnou prioritou avšak v budúcnosti to nevylučuje. Nebolo by to prvý krátkedy sa hlavná postava vrátila do filmu o niekoľko rokov neskôr (Maverick, Star Wars).

 

 

Pridaj komentár