Vystrihnutá scéna z filmu Batman

255 0

Spoločnosť Warner Bros krátko po premiére filmu Batman zverejnila vystrihnutú scénu, kde môžeme vidieť Roberta Pattinsona a tajomnú postavu Barryho Keoghana.

Nasledujúce riadky obsahujú spoiler, takže ak si ešte Batmana nevidel/a a nechceš prísť o moment prekvapenia, v čítaní nepokračuj. 🙂

Na prvý pohľad sa môže zdať, že ide o scénu ako od Marvelu na konci filmu, teda teasing na pokračovanie. No opak je pravdou, scéna sa mala odohrať na začiatku filmu alebo poukázať na dej ešte pred samotným filmom.

Diváci vidia Barryho Keoghana ako Jokera až na konci filmu, kde sa smeje s Riddlerom, ktorého stvárnil Paul Dano po tom, ako bol zatvorený v Arkham Asylum. Reeves po oficiálnej premiére prezradil, že pôvodne mal vystrihnutú 5-minútovú scénu vo filme, kde Robert Pattinson (Batman) navštívil Arkham. Cieľom mal byť rozhovor s Jokerom v nádeji, že porozumie jeho správaniu a myšlienkam.

Režisér zrejme usúdil, že i keď sa scéna nedostala do filmu, bola by škoda nepodeliť sa o ňu s nami. A my mu za to môžeme byť len vďační. 🙂

 

 

Pridaj komentár